O mně

Pomáhám klientům v online světě. Ať už jde o tvorbu webových stránek a e-shopů, grafiku nebo péči. Jsem připraven!
Fotka webdesignéra

Jmenuji se Slavomír Kollert

a miluji tvorbu webů.

Jsem tu pro vás, abych vám pomohl uspět v on-line světě.

Tvořím webové stránky a e-shopy přímo na míru zákazníkovi. Porozumění vašemu směru a cílové skupině postavím projekt, který bude efektivní a úspěšný.

Pocházím z Královéhradeckého kraje z pohraničního města Náchod. Poznat ho můžete dle místního pivovaru Primátor. Tvorbu webových stránek zbožňuji už od základní školy, kde jsem pouze experimentoval a tvořil své malé projekty. Reálné projekty jsem začal tvořit později.

Vedle tvorby webdesignu se věnuji i e-marketingu a grafice. Mám štěstí, že má práce je zároveň mým koníčkem. Díky tomu mohu být ve svém oboru profesionál. Nevnímám svou práci jako povinnost - také proto jsem sesbíral i pozitivní reference.

Proč spolupracovat?

 1. Jsem nezávislý profesionál

  To znamená, že budete komunikovat přímo s vývojářem projektu - tedy se mnou. Žádný „obchoďák” nebo sériová výroba. Spokojenost za spokojenost, tedy jste-li spokojení vy, jsem i já.

 2. Sestavím kvalitní tým

  Většinu projektů zvládnu sám, ale jedná-li se například o web nějakého produktu, potřebuje ten produkt i kvalitní fotky.

  ... A ani bez copywritera by to nešlo.

 3. Nezávislost

  Miluji a odvádím kvalitní práci. Mám rád, když klientům business frčí. Budete-li mít však pocit nespokojenosti, můžeme kdykoliv spolupráci ukončit.

 4. Zajímá mě váš business

  Vím, že bez znalosti vašeho podnikání a cílové skupiny to nejde. Zajímám se a potřebuji pochopit to, co vlastně děláte.

 5. Zkušenosti k nezaplacení

  V oblasti webdesignu a e-marketingu se pohybuji již několik let, což mi usnadňuje práci, protože většinu problémů při tvorbě webů mám již v malíčku. Důkazem spokojenosti je například internetový obchod Mýdla Amálka, stavební firma LIEN s.r.o. nebo zpravodajský portál TV Náchodsko.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace