SEO a PPC

Optimalizace pro vyhledávače a analýza klíčových slov

Co je SEO?

SEO (anglicky Search Engine Optimization), neboli optimalizace pro vyhledávače je soubor praktik a metodik pro nalezitelnost webu na internetu, především ve vyhledávačích. Je to způsob, jak přesvědčit vyhledávač, že můj web nabízí na dané klíčové slovo nejlepší možnou odpověď a za to chci relevantní návštěvnost ze SERPu (Search Engine Resolution Page), neboli výsledky vyhledávání.

Jak se ale SEO dělá? Mnohdy to znamená předělat webové stránky od základu, někdy stačí změnit texty a doplnit popisky. Je to běh na dlouhou trať. Aby SEO fungovalo správně, musíte přesně vědět co chcete a jak to chcete a na tom mít mít důkladně postavenou obsahovou strategii, která se zpracuje společně s webem. SEO není jenom o tom, zda máte prodejní texty, ale také záleží na rychlosti načítání webových stránek, zda je web responzivní (funguje správně např. na mobilech) atd.

Co je PPC?

PPC (anglicky Pay Per Click), neboli platba za proklik. Jedná se o platební model a efektivní nástroj internetové reklamy. Přesně víte za kolik peněz se proklikne kolik návštěvníků, kteří vás našli přes daná klíčová slova. Tím můžete zajistit minimalizaci nákladů a zefektivnit návštěvnost. Poté už správným postupem můžete zvýšit konverze návštěvníka na zákazníka a vydělávat.

Analýza klíčových slov

Provedu kompletní rozbor vaší webové stránky a provedu analýzu klíčových slov, které jsou nejlepší pro váš brand.

SEO

Na základě analýzy klíčových slov a obsahové strategie mohu zpracovat „vylepšovák” webových stránek a zefektivnit tak přívod návštěvníku z organického vyhledávání.

PPC

Společně napojíme vaše webové stránky na Google Ads a Seznam Sklik a zprovozníme PPC kampaně přímo na míru vašemu brandu. Přivedeme vám ty správné návštěvníky.

Kolik to stojí?

Nejsem agentura a proto nemám zbytečné náklady navíc. Tím mohu zajistit nižší ceny oproti konkurenci.

Ceny konzultací se pohybují od 150 Kč za hodinu. Zpracování na webu je individuální dle rozsahu práce. Web s pár stránkami mám hotový za odpoledne, větší web dělám delší čas. Tyto práce ale nestojí víc, než web nový.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace