Logo Vašeho webdesignéra

Optimalizace pro vyhledávače a analýza klíčových slov

Mohu nabídnout konzultaci nebo řešení úpravy stávajících webových stránek, aby odpovídali standardům SEO a OG.

Optimalizace pro vyhledávače

analýza projektu a byznysu

V IT se jedná o označení metodiky správy webových stránek způsobem, aby forma a obsah webu byly vhodné pro automatizované zpracování v internetových vyhledávačích (např. Google, Bing, Seznam).

Analýza klíčových slov

Analýza klíčových slov je dokument, ve kterém naleznete zaznamenaný co největší počet nejzajímavějších klíčových slov a spojení, u kterých se chcete se svým webem umisťovat ve výsledcích hledání (SERP). Analýza klíčových slov může být jednoduchá, jedná-li se o analýzu pro menší web, pro konkrétní podstránku či článek. Existují však i rozsáhlé analýzy obsahující tisíce klíčových slov a spojení. Záleží i na rozsáhlosti projektu.

OpenGraph

vymýšlení konceptu

Open Graph je jakýsi protokol, který obohacuje webovou stránku o meta informace a umožňuje vytvořit pík v sociálním grafu.

Umožňuje tak lépe indexovat a najít vaše webové stránky na sociálních sítích a také změnu informací a úvodního obrázku při sdílení odkazu na sociálních sítí.

Co mohu nabídnout?

  • Konzultaci na téma SEO (optimalizace pro vyhledávače, analýzu klíčových slov a Open Graph, kdy budete schopni pochopit fungování crawlerů a správně cílit na návštěvníky.
  • Mohu navrhnout a vytvořit funkční optimalizaci pro stávající web.

Co je výsledkem?

  • Pochopení fungování crawlerů (botů)
  • Zvýšení koverze návštěvíka na zákazníka
  • Tištěná dokumentace analýzy klíčových slov.