Tvorba webů

Nedělám weby v šablonách (wordpress, joomla, ...), tvořím opravdové weby. Zaměřuji se na kvalitu a budoucí škálovatelnost. Jsem ideální řešení pro malé a středně velké podnikatele a firmy.

Váš web je vizitka na internetu...

Každé podnikání je jedinečné a proto každý web potřebuje individuální přístup. Nejsem továrna na weby, jsem vývojář.

Na míru

Nakóduji design webu a naprogramuji funkce. Žádná hotová řešení z internetu, ale vlastní práce. Výsledkem je web optimalizovaný pro vaše podnikání.

Rychlé řešení

Nečekáte měsíce jako u agentur. První prototyp webu je připraven již během pár týdnů, kde společně doladíme všechny nedostatky.

Webhosting

Váš web bude u mě jako v bavlnce. Pro své klienty provozuji vlastní hosting, na kterém je 24/7 technický dozor. Pravidelná údržba, zálohování i aktualizace.

Jak vypadají weby na míru?

Všichni klienti v mém portfoliu mají řešení webu na míru. A funguje jim to.


Vše smluvně pokryto

Pokud je možnost osobní schůzky, budete přesně vědět s kým jednáte. Svou práci beru profesionálně a zodpovědně. Průběžně hlásím, jak jsem s vývojem pokročil a co zbývá dodělat. Práci smluvně pokryjeme a po odevzdání dostanete i předávací protokol. Vysvětlím, jak s webem pracovat a jak ho obsluhovat.

Webhosting a e-maily jsou samozřejmostí

K vašemu webu zřídím i hosting. Ne u třetí strany, ale u mě. Tím dokážu zařídit maximální bezpečnost a funkčnost projektu. Provádím pravidelné údržby i zálohy.

A pro zvýšení prestiže zřídím i vlastní e-maily (cokoliv@vase-firma.cz), které jsou šifrovány stejně, jako web.

Kolik to stojí?

Nejsem agentura a proto nemám zbytečné náklady navíc. Tím mohu zajistit nižší ceny oproti konkurenci.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace