Logo Vašeho webdesignéra

Reference

Než se rozhodnete využít mé služby, podívejte se jak jsem pomohl ostatním zákazníkům. S radostí vám ukáži konkrétní výsledky minulých projektů. Mé hodnocení mluví za vše.

Jestřábí jezdci

Dlouho jsme sháněli pokračovatele našich motorkářských webovek, poptávali jsme různé firmy zabývající se touto činností, bohužel vždy to ztroskotalo na finanční stránce věci. Na doporučení jednoho kamaráda motorkáře, jsme se obrátili na pana Kollerta. Na základě osobní schůzky, kde jsme mu předali svoje požadavky a vize, nám vytvořil cenovou nabídku. Zhotovil nám vizualizaci nových stránek a po vzájemném schválení se vše rozjelo. Vše probíhalo velice rychle, operativně a hlavně ze strany pana Kollerta s profesionálním přístupem. Vše máme smluvně pokryto, nejedná se o žádnou partyzánštinu. Stránky máme v provozu za chodu vychytáváme a dolaďujeme drobné požadavky. Shrnuto podtrženo v dnešní době aby člověk pohledal takového svědomitého člověka, pro něhož je tato práce spíše koníčkem, který ho evidentně baví a zároveň jeho práce podle mého nepostrádá profesionalitu hodnou velkých - drahých společností.


Štefan Krajniak - prezident klubu

www.jestrabijezdci.cz

Penzion Rozálie

Hledala jsem někoho, kdo mi inovuje značně zastaralé webové stránky našeho penzionu a čirou náhodou jsem natrefila na pana Kollerta. Vše skvěle zpracoval a zrealizoval v krátké době, se vším ochotně poradil a vysvětlil.

S jeho prací jsem maximálně spokojena a mohu jen vřele doporučit. Je to prostě člověk na svém místě a takových jako on je v dnešní době opravdu málo. Děkuji moc.


Helena Macková - Penzion Rozálie Náchod

www.rozalie-penzion.cz

Veronica's Travel

Skvělá a profesionální práce i přístup. Všechno skvěle vysvětlené i zpracované. Děkuji a doporučuji! 🙂👍


Bc. Veronika Kováčiková - Cestovatelka

www.veronicastravel.com

MŠ Horní Radechová

Hledala jsem někoho, kdo mi do MŠ vytvoří web stránky podle mého přání...a stalo se😊Pan Kollert mi byl doporučen a jsem za něj velmi ráda. Stránky jsou originální a navíc mi se vším kdykoli poradí,což je opravdu potřeba. Přijel se podívat do školky, aby věděl, pro jaké zařízení stránky bude dělat a vytvořil je opravdu na míru. Navíc vytvořil krásné logo, které bude naši školku specifikovat. Mohu opravdu jen doporučit!👍


Jitka Jansová - MŠ Horní Radechová

www.mshr.cz

Mýdla Amálka

Pokud hledáte člověka, který dokáže být i v dnešní době slušný, dochvilný, vstřícný a navíc ještě šikovný, obraťte se s důvěrou na pana Slavomíra Kollerta. Již od prvního momentu našeho obchodního jednání jsem tušil, že mluvím s člověkem, který ví o čem mluví. Pan Kollert trpělivě zodpověděl všechny moje záludné otázky, byl slušný a vstřícný. Jeho práce potom potvrdila to, co jsem si myslel. Na všechny připomínky reagoval ihned, všechny záludnosti spojené se startem nového e-shopu okamžitě řešil a výsledkem je plně funkční a vyvoněný e-shop, který nám kdekdo závidí. Následná péče o náš e-shop je potom také perfektní, sám přichází s novými nápady a vylepšeními, které s námi nejdříve konzultuje a opět trpělivě vše vysvětlí. Mohu jen doporučit. Za mne jednička s hvězdičkou.👍


Radek Venclák - Mýdla Amálka, Náchod

www.mydla-amalka.cz

LIEN s.r.o.

Maximální spokojenost. Výborná komunikace, dobré nápady, rychlé řešení požadavků. Mohu doporučit.


Bc. Dana Vlčková - LIEN s.r.o. | příprava a realizace projektu

www.lien-sro.cz

TV Náchodsko

Člověk, který své práci rozumí, cokoliv co jsem kdy potřeboval, dokázal zrealizovat. Pro TV Náchodsko vytvořil vlastní administraci pro vysílání, aplikaci pro čtecí zařízení, aplikaci pro scénáře na vysílání a mnoho a mnoho dalšího, specifického. Vždy i jen z nástřelu pochopil, co je potřeba a jak to má fungovat. Mohu jen doporučit.


Roman Florian - Garant projektu TV Náchodsko

www.tvnachodsko.cz

Wellness hotel Vyhlídka

Děkuji za vstřícný a profesionální přístup pana Kollerta ve věci našich zakázek. Vřele doporučuji.


Ing. Mikuláš Bakay - CEO Wellness hotelu Vyhlídka

www.vyhlidka.cz

Zdroj referencí: