Grafické práce

Krásná grafika není jen start, ale i úspěšný business. Protože lepší než kus papíru je vizitka, která bude v peněžence vždy na prvním místě.

Tvorba grafických prací

Potřebujete logo? Vizitku? Letáček? Plakát? Rád zpracuji. Jsem zároveň malé grafické studio a budu se vašemu požadavku věnovat individuálně. Komunikace probíhá přímo se mnou. Nemusíte proto dlouhé hodiny vyjednávat podmínky a vysvětlovat potřeby „obchoďačce”, která to celé poplete.

Na míru

Bez připravených šablon a proto zaručím originalitu zpracovaného díla. Odlište se od konkurence.

Vektor/rastr

Výstup grafiky je individuální. Vždy ale volím formát nebo formáty, které jsou nejvhodnější pro dané dílo.

Zálohy

Při ztrátě souborů mám vedené pravidelné zálohy. Mohu vám kdykoliv zpětně poskytnout vytvořené díla.

Jak vypadá grafika na zakázku?

Všichni klienti jsou s grafickou prací spokojeni. Věřte mi i vy.


Logomanuál, aneb pravidla pro práci s logem

Vyžadujete-li profesionální logo, vytvořím k němu i logomanuál, neboli návod/pravidla, jak pracovat s logem. Kdy a kde jakou verzi zvolit, jak ho správně umístit. Kam může přijít a kam ne. Tyto pravidla jsou důležitá pro zachování silné pozice a tím i prestiže brandu.

Kolik to stojí?

Nejsem agentura a proto nemám zbytečné náklady navíc. Tím mohu zajistit nižší ceny oproti konkurenci.

Ceny grafických prací se pohybují od 300 Kč za dílo. Jedná se spíše o rychlejší práce, které nevyžadují přemíru detailu. Složitější nebo časově náročnéjší díla jsou dražší, ale miliony platit nebudete. S cenami se držím při zemi.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace