Jak se přihlásit k e-mailu

Slavomír Kollert

4.9.2019 1:35

4.9.2019 2:06

Délka čtení: 1 minuta

Jak se přihlásit k e-mailu?

Tento článek nebude nějak extra dlouhý, protože přihlášení k e-mailu je brnkačka. :)

  1. Zajděte na adresu webmail.kollertslavomir.cz.
  2. Do políčka "UŽIVATEL" zadejte vaši e-mailovou adresu. Například: info@vase-firma.cz.
  3. Do políčka "HESLO" zadejte vaše supertajné heslo k e-mailu.
  4. Klikněte na modré/šedé tlačítko "PŘIHLÁSIT" a je hotovo.

Voilà a jste v mailu. :) Nebylo to těžké že? :) Pokud byste z nějakého jistého hlediska potřebovali svou adresu na e-maily (např.: webmail.vase-firma.cz), není problém zařídit. Ovšem tyto služby nezřizuji automaticky, ale jen na vyžádání.

Pokud potřebujete pracovat s e-maily na mobilním zařízení nebo tabletu, je tato možnost špatná, protože e-mailový klient není responsivní. Je ale jednoduché řešení. Následujte tento návod: Jak napojit e-mail na mobil?

Nebo pokud vyloženě potřebujete pracovat s e-maily v poštovním klientu, následujte tento návod: Jak napojit e-mail na poštovního klienta?


Pokud heslo neznáte nebo jste ho zapomněli, napište mi přes váš soukromý e-mail a problém společně vyřešíme. Heslo vám obnovit nemohu, ale mohu vytvořit nové, jednorázové. Po přihlášení si ho můžete změnit. Před změnou hesla si ale prosím ověřte, zda váš web/e-shop s tímto e-mailem nepracuje (neodesílá přes něj potvrzení objednávek, nerozesílá novinky, ...). Změnou hesla by mohlo dojít k znefunkčnění.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace