Kam napsat hodnocení

Slavomír Kollert

4.9.2019 2:55

4.9.2019 2:55

Délka čtení: 2 minuty

Kam napsat hodnocení?

Hodnocení je metoda, jak ulehčit budoucím klientům rozhodování, zda využít mé služby, či nikoliv. Pokud máte jen připomínku, či nápad na zlepšení, následujte tento návod: Kam hlásit chyby a nápady?

Mí klienti mi hodnocení píši na Facebookové stránky facebook.com/kollertslavomir.cz/reviews/ z důvodu, že hodnocení si lze zde ověřit. Pokud bych si hodnocení prostě jen na web napsal, nemusí tomu všichni uvěřit. Raději mám reálná hodnocení, než smyšlená. Pokud ale Facebook nevlastníte, můžete mi ho zaslat formou e-mailu na info@kollertslavomir.cz.

Jak napsat hodnocení na Facebook?

  1. Najeďte na Facebook a najděte mou stránku "Kollert Slavomír - webdesignér" nebo klikněte na tento odkaz: facebook.com/kollertslavomir.cz/reviews/.
  2. Přibližně uprostřed obrazovky uvidíte mé hodnocení. V současné době 5 z 5 (Na základě názoru 7 lidí).
  3. Pod tím bude text "Doporučujete Kollert Slavomír - webdesignér?" a tlačítka "Ano" a "Ne".
  4. Klikněte na modré "Ano", pokud mne chcete doporučit, nebo na šedé "Ne", pokud jste s mou prací vyloženě nespokojeni.
  5. Po kliknutí na tlačítko vám vyskočí okénko, do kterého prosím napište své hodnocení. Co se vám líbilo, jak jste spokojeni s mými službami, atd.
  6. Po napsání hodnocení nastavte viditelnost na "Veřejné" a klikněte na modré tlačítko "Přidat".

Tím došlo k ohodnocení mé práce. Vaše hodnocení může pomoci dalším při rozhodování a mně jasně říká, zda dělám svou práci dobře, nebo ne. :) Přikládám ještě obrázkový návod.

Krok 1-3:

Kam napsat hodnocení, krok 1

Krok 4-6:

Kam napsat hodnocení, krok 2

Děkuji za váš čas a ohodnocení! :)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace